Więzień labiryntu: Próby ognia online pl

Film Więzień labiryntu: Próby ognia online pl 2015

gatunek: Thriller, Akcja, Sci-Fi
produkcja: USA
premiera: 18 września 2015 (Polska) 7 września 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

Ubiera się drugi tom najlepiej sprzedającej się trylogii fantasy jest, James Dashner. Labirynt jest to dopiero początek, a znaki są jeszcze więcej niespodzianek, pułapek i wprowadzających w błąd wskazówek. Thomas był pewien uciec labirynt będzie oznaczać wolność dla niej i innych Streferów. Tajemniczy Dreszcze organizacji, ale nie do końca jej niesamowite doświadczenie. Rozpoczyna się druga faza. Czas na ogień test. Streferzy mają dwa tygodnie, aby przejść Nawal – najbardziej palony część świata, na pustyni, gdzie istnieje niebezpieczeństwo na każdym kroku. Jakby tego było mało, jest nowe zagrożenie, grupa których przetrwanie zależy od zagłady Streferów. Nowa firma przetrwać. Dlatego nadal nie może przestać działać, jeśli chcesz być więźniem do końca życia.

Recenzja filmu

Przegląd „Więzień labiryntu”, napisałem, że do końca pierwszej części nadzieją na lepsze sequelu. Niestety, nadzieje te nie zostały spełnione. WES piłkę, a firma nie może rozwinąć skrzydeł. Ich praca, niezdarny, trudne sceny, ponieważ wiele obietnic, ale niektóre rzeczy naprawdę dostarcza. Ciekawa fabuła jest pretekstem do cięcia scen pojawiły się znajome twarze.

„Próby Ognia” rozpoczyna się, gdy wychodzi, „Więzień labiryntu”. Grupa młodych bohaterów zapisane. Są w centrum przejściowym, gdzie odkrył, że ich gniazda nie był jedynym, który został zbudowany przez tajemniczą organizację. Teren będzie się wkrótce. Thomas odkrywa, że ​​on i jego przyjaciele przyszli do rynny. Dlatego musi nadal działać. Śmiertelna droga przez pustynię oraz ruiny cywilizacji. Jednak największym wyzwaniem będzie bohaterem prawdy, która nie jest tak proste, jak wydawało mu się do tej pory.

Jeśli Wes Ball i jego autorzy starali się sfilmować ideę fabuły powieści Jamesa szarego Nera „więźnia w labiryncie. Próby ognia „może być jednym z najciekawszych spektakli dystopijnych kino w ostatnich latach. Dashner, podążając śladami największych pisarzy SF, zrezygnował z funkcji prostych dychotomii i umieścić znaki w sytuacji, gdy decyzja nie może być zakwalifikowane jako „dobre” lub „złe”. Każdy ma swoje powody. Można kwestionować metody, ale nie sam wyborczej. Niestety, twórcy byli w stanie wykreślić głębię psychologiczną. Powrót zapasy są uważane za przedmioty, hot spoty, katalizatory dla następnych kilku minutach działania.

„Próby Ognia” w każdej chwili nie są pod wrażeniem pracy autonomicznej, kompletne. Jest raczej wynikiem produkcji masowej. Można go porównać z reklamowane jako kiełbasy z kurczaka, które są rzeczywiście wykonane z tłuszczu wieprzowego i drobiowego dziesięć procent MOM. To może konsumować w biegu, wszyscy jesteśmy tak samo, kiedy, co i jak jemy. Ale ja nigdy nie zrobić, powinniśmy być zadowoleni z tej kulinarnej danie godne naszej uwagi. I tak to jest, że w przypadku braku lepszej oferty Balla, można jeść i zapomnij go natychmiast. Sceny akcji są imponujące, niestety, nie skalować. Gorsza, daje złe wrażenie kształtu przykładów innych pokazuje w tym roku. Młody nie miał szansę pokazać talent aktorów. Znaki odgrywane przez aktorów w teorii dużo doświadczenia, mają do „strawienia” bardzo niewygodną wiedzę, ale kontrola tych niejasności są importowane z prostych etykiet. Oni zaszufladkować znaki tak dokładnie, że nie zostawia miejsca na rozbudowę.

Ball, oczywiście, nie ma takiego błędu podstawowego, jak ekspres do „buntu”. Ale to niewielkie pocieszenie, gdy wyraźnie czuje, że historia tego stosu mają ogromny potencjał.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *