Mission: Impossible – Rogue Nation online pl

Film Mission: Impossible – Rogue Nation online pl 2015

gatunek: Sensacyjny
produkcja: USA
premiera: 7 sierpnia 2015 (Polska) 23 lipca 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnych jednostek Sił Impossible Missions rządu po raz kolejny udowadnia, że ​​nie jest niemożliwe dla niego misję. Po rozwiązaniu MFW, Ethan (Tom Cruise) jest na lodzie, tuż przed wysoko wyspecjalizowanej sieci agentów, Unia, która jest zdeterminowana, aby przynieść nowy porządek świata. Służy, jest to eskalacja ataków terrorystycznych. Ethan, jak oni. Nie wyborem skrzykuje starej gwardii w twarz ogromną Syndicate Dołącz je zdyskredytowane brytyjskiego agenta wywiadu, ale nie musi być, po stronie MFW. Tak zaczyna się najbardziej niesamowite misją. Mission: Impossible.

Recenzja filmu

Co mogę powiedzieć. Piąta część rewelacyjnej serii „Mission: Impossible” to prezent dla dużych chłopców, jak znalazł. W ciągu pięćdziesięciu Tom Cruise, najstarszy, najmłodszy. Nie zwalnia i nie ma dla niego misja niemożliwa. Jako super-tajny agent Ethan Hunt MFW kopie tyłek paskudna znowu to samo oszałamiający spowalnia scenę. A jeśli przymknąć oko do gry z logiką, obracać, można nagradzać dobry kawałek kina rozrywkowego.

„Mission: Impossible – Rogue Nation” jest inna od pierwszej, surowego filmu – odcienie, bardzo ciemne, gęste złożone i thriller w reżyserii Briana De Palmy w reżyserii i serial, który łączy w sobie stary oryginalny tytuł, w szczególności organizację i Słynny utwór. Coś podobnego stało się z innej popularnej serii, czyli „szybki i wściekły”. I tu i tam w rzeczywistości, zdaję sobie sprawę, później i podzielić ponownie. Ale tylko w przypadku, i drugim rzędzie z zasadą „więcej, mocniej i szybciej” (niekoniecznie mądrzejsza) pracował. Produkcje nagrane z zainteresowaniem, bo chcę adrenaliny i widzów wyluzowania gładko wydawał pieniądze na bilet.

Powrót do „Rogue Nation”, że jest to warte obraz co najmniej rozważenia. W poprzednim „Ghost Protocol” nie jest receptą na sukces tackle zostało obrane werbalna i sprytnie umieszczone komedia sytuacyjna, dzięki dużej ilości (nawet teraz) jako haker frajerem Benji (Simon Pegg); wyobraźnią sekwencja walki i pościgów, wielu futurystycznych technologii i pięknych kobiet, sportu. To wszystko jest zabawą konwencją również najczystszym stylu bondowskim stworzyli wyśmienite dania. To tutaj nie różni. Otrzymaliśmy festiwal zbyt grube miliardy – sensacyjną historię, pełną energii w sprawie funduszy, bez granic, gdzie wszystko jest możliwe. Samolot wojskowy leci gapę, pod warunkiem, że jest silne palce …

Tym razem Ethan Hunt próbuje udowodnić istnienie Unii – organizacji przestępczej o zasięgu globalnym, na czele z tajemniczym czarnym charakterem (grał z „Prometeusza” i serialu poprawnie, małomówny i nieogolony „Borgia” wiesz .. Sean Harris.). Białoruś do Austrii i Maroka, odważny Hunt, mimo Solutions agencji oraz załączeniem dyrektor CIA (Alec Baldwin) patch Oderwanie uparcie wszystkie dostępne środki na piętach wroga. W śledzeniu anty-MFW i jego lojalnych przyjaciół William Brandt (Jeremy Renner), Luter Stickell (Ving Rhames) i pomóc Benji Dunn powiedział. Istnieją również śmiertelnie niebezpieczne Femme fatale Faust Ilsy (Rebecca Ferguson obserwował, jak „Herkules” Ratner), której akcje nie do końca jasne.

Nie lubisz Tom Cruise swojego życia prywatnego i nabożeństwa do kościoła scjentologii, ale to musi być, że spalił w porównaniu do swoich kolegów z branży, wciąż pozostaje na powierzchni. I nawet jeśli nie grasz w ambitnych filmach, spełniać swoje marzenia. Wpłacić pieniądze i talenty Brzmi sprytny ciosy handlowe pochwały i kukurydza, popcorn i profesjonalnych krytyków. Jest perfekcjonistą. Sceny powtarzane wielokrotnie. Ubezpieczony nie korzysta z ogromnej ilości podwójnych. Ale nie tylko to „Mission: Impossible – Rogue Nation” jest jedną z najlepszych części i jest trochę bardziej interesująca niż poprzedni „Ghost Protocol”. Wiele z reżyserem i scenarzystą w kredytowego jednej osoby. Christopher McQuarrie (zdobywca Oscara za scenariusz do „Podejrzanych”) wie, co wieje wiatr szpiegostwo. W kilku punktach wyolbrzymia fantazję, ale oprócz De Palma i JJ Abramsa (dyrektora trzecim odcinku, a także producenta „Rogue Nation”) zarządza wstrzyknąć wizję najbardziej artystyczną. Zgodnie z polowania, strzelania i walki wręcz i znaleźć miejsce dla elegancji i odrobina ironii i ostateczna wyciszony.

Tak dochodowa seria bez wątpienia nadal. O działce surround i spektakularnych scen się nie martwię. Jak długo i czy Tom Cruise doradzi fizycznie uosabiają charakter, który jest godnym konkurentem James Bond i Jason Bourne: Urodziła się tylko pytanie retoryczne?

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *