Ugotowany online pl

Film Ugotowany online pl 2015

gatunek: Dramat, Komedia
produkcja: USA
premiera: 23 października 2015 (Polska) 22 października 2015 (świat)

Plakat filmu

online

Opis filmu

Adam Jones (Bradley Cooper) jest charyzmatyczny szef, szef kuchni, który w młodym wieku stał się znany jako ekspert w paryskich restauratorów. Podążył własną drogą i stworzył fascynującą mieszankę smaków. Udźwignął nie ciężar sławy, zniknęła z pierwszych stron gazet i zniknął jak kamfora. Teraz, wolne od uzależnień, spróbować swoich sił w gotowaniu sercu Londynu. Zespół zbiera ekipę stworzyć najlepszą restaurację na świecie. Czy, prowadząc grupę utalentowanych ekscentryków, zdołał wspiąć się na kulinarną Olympus? Uczucie do pięknej Helene (Sienna Miller) nie zapobiega jego prośbę, aby uzyskać trzecią gwiazdkę Michelin?

Recenzja filmu

„Cloudy Kierownik młodzieży jest romantyczny, pochmurno średnim wieku nie jest już” – usłyszeć z ust pretendentów tytuł, „gotowane”. Lat temu Adam Jones kucharz był ulubieńcem rozwiązać krytyków żywności dla swojego perfekcjonizmu i kreatywnością w łączeniu smaków. Skłonność do autodestrukcji i intensywne odżywianie płciowych wódki robione narkotyków, ale jego pozycja, przyjaciół i sławy stracił. Teraz, gdy upadła gwiazda rock programów rehabilitacyjnych, aby ożywić swoją karierę. Dlatego przyjeżdżają do Londynu, zatrudnić nowych pracowników („jak Siedmiu samurajów”), i ostatecznie przekonuje stary przyjaciel ukryty kuchnia w luksusowym hotelu Cel jest prosty :. Święty Graal każdego restauratora lub trzy gwiazdki w Michelin uzyskać -guide scenarzysta Steven Knight bohater ma inną misję :. pokój odzyskać i ustabilizować swoje życie.

„Gotowanie jest jak seks zawsze kończy się jak wciąż szuka nowych i niebezpiecznych dróg, które prowadzą do finału.” – Mówi scena, Adam. Jego dewizą było wyraźnie serce rycerza. Mimo, że film nie jest trudny do przewidzenia puentę, fabuła gotowane z niektórych niezwykłych składników. Można by oczekiwać, piosenkarka dania z Odes uwielbienia Burger King? Lub czarny charakter zwiększy konkurencję w duchu, a nawet z dobrym sercem przygotowuje jego omlet? Oczywiście, jeśli Hollywood serca rozprężne produkcja odgrywa Bradley Cooper charakter – szalenie ambitny, trudności kontrolowania gniewu arogancki. Trochę Gordon Ramsey, a trochę Miles Teller z „Whiplash” Kto widział „Poradnik pozytywnego myślenia” lub „American Hustle” mówi Cooper pasuje do ról, takich jak blini i kawioru.

Profesjonalny kucharz nie jest łatwym zadaniem, programy nauczyły nas, jako „Kuchni Piekła” i „Master Chef”. W „gotowane” dobrze można odwrócić okrutną rzeczywistość kuchni restauracji i piękna i wyrafinowania jego wyników. zobacz jedzenie na potu jednej strony, przekleństwa i spalić Gary, z drugiej strony – .. skomplikowana grafika ułożone na błyszczących płyt zawiera także ciekawe zderzenie dwóch światów kulinarnych Pierwszy Jones i jego świta użył tych artefaktów. obok kuchni … garnki, patelnie i dań sos. Drugi napełniania maszyny, w których więcej niż gotowania związane z „Star Trek”. Co ciekawe, reżyser John Wells nie wyraźnie na korzyść jakiejkolwiek strony. W to pokazuje, że najlepsze wyniki szlachetny sojusz tradycji i nowoczesności.

Oglądaj „Gotowane” z pustym żołądkiem trąci masochizmu, oczywiście. Obfotografowane wszystkim bohater zawieszki wygląda tak smaczne, że będzie zatopić zęby w ekranie kinowym. Jeśli tylko dyrektorem był w stanie wykorzystać potencjał wszystkich swoich gwiazd (który wynajmie Alicia Vikander, Uma Thurman i Omar Sy?) I scenarzysta rozwiązać wszystkie problemy w sposób zadowalający (patrz spłatę zadłużenia z handlarzami narkotyków) będzie jedną z smaczniejsze folie okresie. Mimo wszystko i tak jest to dobry żart, zabawa, chwytliwa muzyka, i Londynie pokazuje walczy malownicze książki kucharskie krajobrazu. Mam dokładek!

Zwiastun filmu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *