Praktykant online pl

Film Praktykant online pl 2015

gatunek: Komedia
produkcja: USA
premiera: 2 października 2015 (Polska) 21 września 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

Robert De Niro w filmie Ben Whittaker, wdową od 70 lat, w których stwierdzono, że emerytura nie jest tak wielka. Dlatego, korzystając z tej okazji, aby powrócić do aktywnego życia i pracy starszego stronie intern redakcyjny poświęcony modzie i założony przez Juliusza Ostin (Anne Hathaway).

Recenzja filmu

Nancy Meyers (rocznik ’49) nie są zadowoleni z tego, co przedstawiono w współczesnym społeczeństwie amerykańskim. Nie lubię tego, kobiety sukcesu specjalistów, ale stracił kontakt z najbliższymi. To nie jest fanem współczesnych ludzi, którzy są rozumni w postaci kobiety zajmują stanowiska władzy, która nigdy nie dorosnąć, odebrać chłopca wieczne przeznaczenie. Reakcja na tę sytuację jest zachowanie przeszłości. Jego wersja nie długim czasie licencjackich serca kobiet, szarmanckimi i eleganckie, i kobiety – nie są szalejącej szczerość – partnera uwodzić zmysłowość i seksapil. Wyniki tego nostalgicznych wspomnień z podróży do ziemi „The Apprentice” Robert De Niro roli pastora savoir vivre-.

De Niro gra wdowę tutaj w postaci Bena. Przez pewien czas pobytu na emeryturze i nie jest już chory i zmęczony. On jest człowiekiem czynu, więc warto lenistwo, niestety, nie zarobić. Dlatego zdecydował się na udział w „praktyki dla seniorów”. W rezultacie, udał się do młodej firmy internetowej, która sprzedaje ubrania dla kobiet. Jej założycielem Jules (Anne Hathaway), idealistyczne i gospodarczego jednym, które jednak stoją przed trudnym zadaniem utrzymania w ryzach sukcesu jego nieuchronnego zniszczenia wielkiego marzenia. Zrozumiałe, wycofał się z jego uczniem traktowane jako zło konieczne, które najbardziej go zignorować. Ben jednak trudno nie zauważyć. Będzie oprócz moralnego wsparcia Juliusza niezauważone. Oprócz pracy dla firmy, która może pomóc mężczyznom i kobietom – aby uzyskać uznanie prawne. To również zapisane samotną wdową, kuszące …

Jeśli wśród tych z postępowych poglądów, a są one bardzo ważne, show „The Apprentice” może okazać się bolesne doświadczenie. Meyers komedia wymaga uznania, że ​​wysyła wideo nie mogą być traktowane poważnie. Jeśli jest przed mężczyźni i kobiety zachowują się w sposób zaproponowany przez dyrektora, ruch feministyczny jest racją bytu. Trudno też zgodzić się na pomysł, że ludzie zachowują się dziś, a nie na odwrót, z powodu braku poczucia własnej wartości, ponieważ ich działania niewiele się zmieniły w porównaniu z monolitycznego patriarchatu. Aby móc grać w „stażystów”, ale jesteśmy przekonani, że jest to tylko opowieść przed snem. Tylko córka nie nosić gorsety tutaj, a zarazem elegancki garnitur, człowieka i wojownika, choć lśniącej zbroi zmienić. Jak tylko włączony do zrozumienia filmu, okazuje się, że to całkiem dobre kino. Meyers był w stanie spotkać się z opowieści o ogniu, który subtelnie wypełnia publiczność pozytywną energią. Poczucie humoru jest nieinwazyjne. Nie widzimy na scenie, gdzie wybuchnąć śmiechem. Istnieje zbyt wiele momentów, gdzie uśmiech i skinienie powitania.

„Mantlipärija” jest tak relaksujące hobby. Nie wymaga zbyt wiele uwagi, i pozwala się zrelaksować. I dlatego nadaje się pretekstem do spotkania przyjaciół.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *