Kryptonim U.N.C.L.E. online pl

Film Kryptonim U.N.C.L.E. online pl 2015

gatunek: Komedia, Akcja
produkcja: USA
premiera: 21 sierpnia 2015 (Polska) 2 sierpnia 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

Film Kod U.N.C.L.E. Odbywa się to w latach 60-tych latach XX wieku, w szczytowym okresie zimnej wojny. Koncentruje się na postaci Napoleona Solo agenta KGB, CIA i Ilya Kuryakina. Agencje muszą odstawić ich wzajemnych animozji połączyć wysiłki, aby zatrzymać tajemniczego międzynarodową organizację przestępczą, której celem jest zniszczenie sił w rozprzestrzenianiu broni masowego rażenia i technologii jądrowej. Jedyną wskazówką, że mogą osiągnąć córka zaginionego niemieckiego profesora, który jest w stanie przekazać organizacji przestępczej. Agencje muszą ścigać się z czasem, by go znaleźć i zapobiec globalnej katastrofie.

Recenzja filmu

Po prawie dziesięć lat w modzie masywnej realizmu i powagi filmach szpiegowskich powróci do swoich korzeni. Agenci broni ekranu – ale nabitych obcisłe pięści i broń – jeszcze z humorem, ironią i wyłożone eleganckim stylu. Po filmowców na „Kingsman” Guy Ritchie tradycyjnie kiwać. Jego „Kod U.N.C.L.E.” Ten „Bond” Roger Moore został postrzelony w XXI wieku – do stylizacji retro i estetyka wink rozkoszujący wielkich fanów gatunku.

Blockbuster telewizor z płaskim ekranem w USA od 1964 do 1968 roku. Dyrektor „Lock” nie idą w taki sam sposób, jak twórcy związanego z serii „Mission Impossible” modernizacji intrygi i zrezygnował. Akcja „Kod” jest ustawiony na wysokości zimnej wojny i walczących bohaterów z CIA i KGB. Napoleona Solo i Elias Kuriakin muszą się zjednoczyć, aby uratować świat od zagłady nuklearnej w rękach pogrobowców nazistów. Przed ogień broni wroga posunąć się wzajemnego szacunku, panowie, jest zaangażowany w kilka gwałtownych starć kredytu na ekscytującą słownym ping pong, wolny czas z powrotem w ich głowach proste piękno być modne. Przy okazji, udowodnić, że nawet jeśli masz do przekroczenia muru berlińskiego, lub dostać się do uczty bez zaproszenia, należy zrobić swoją łaskę.

Richie wywołuje niesamowitą radość dla ekranu rekonstrukcja minionej epoki. Dekoracje, stroje, fryzury, makijaż, naprawdę! Nawet jako dodatki okulary i kolczyki – wszystko jest najlepsze, gustownie wybrane jako konsultant na planie był Tom Ford. Jednak Doświadczeni ostrożny styl zgrane od zwyczajów i realiów politycznych lat 60. także wielkich momentów, w których reżyser odgrywa ikonografię gatunku. Podobnie jak w przypadku innych znaków osiągnąć trudniejsze (choć nie zawsze gładkie) gadżetów szpiegowskich i stara się udowodnić, że zatrudniają usług utalentowanych inżynierów.

W wypadku przy pracy, Madonna została zaproszona do „zniknął” Richie zawsze uczestników nosa. Ten film zaczął Jason Statham i Vinnie Jones, i Brad Pitt i Robert Downey Jr. przeszedł jeden z najlepszych występów w jego karierze. Podczas budowy „kodu UNCLE” Szósty zmysł Brytyjczycy znów nie zawiódł. Henry Cavill i Armin Hammer tworzyć kolorowe i dobrze skontrastowane z duet asa wywiadu. Pierwszy człowiek odważny, kobieta, która nigdy nie jest skrót do cięcia. Po drugie, wydaje się skrzyżowaniem Ivan Drago jest prosty zabójcą, ale to tylko kamuflaż. Lords drugie bezpiecznie Vikander i Elizabeth Debitski – jednocześnie uwodzicielska i wyzwolonej charakterne. Rozsądne widzowie mogą znaleźć słynny piłkarz na ekranie w epizodycznej roli. Ostrzegam was, dzięki charakterystycznych gwizdki nie będzie to łatwe zadanie!

Richie tradycyjnie łączy zbieranie i chronologii. Pochodzący z, między innymi, w patencie znany jako „Sherlock Holmes”: Po pierwsze, pokazuje bohaterów w akcji, a następnie krok po kroku wyjaśnia, że ​​takie działanie miało miejsce. Story kwitnie, niestety, w stanie odwrócić uwagę od słabości skryptu. Wątpliwości pojawiły się głównie w środku przepisów, które wyraźnie siedzi tempo. Aktorstwo i dialog, ale na najwyższym poziomie, a dodatkowe audiowizualny pieszczota oczy i uszy. To wystarczy, aby wybaczyć reżysera narrację duszność i nie żyć do wybuchowego finału.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *