Sinister 2 online pl

Film Sinister 2 online pl 2015

gatunek: Horror
produkcja: USA
premiera: 21 sierpnia 2015 (Polska) 19 sierpnia 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

Szeryf Tak i Tak, dochodzenie w sprawie serii makabrycznych morderstw nadal, co spowodowało śmierć jego przyjaciela. Dochodzenie prowadzi go do życia w domu położonym na odludziu z Courtney Collins, który wraz z synem, Zach i Dylan, agresywny mężczyzna ukrywał się tutaj. Courtney jest świadomy mroczną tajemnicę, która kryje w sobie nowy dom. Wkrótce odkrywają swoich chłopców, natomiast w podziemiach starych domowych filmów obudzić duchy przeszłości pierwszej projekcji, i rozpocząć kolejną krwawą krucjatę przeciwko złu.

Recenzja filmu

Cienka jest granica ambicji i chciwości. „Wicked” Scott Derrickson udało odnowienie klasyczną formułą horror – posiłku twarzy, jest ironia autotematyzmu. Nakręcony Ciaran Foya kontynuować, ale starać się zdyskontować sukces swojego poprzednika. Test zakończył się niepowodzeniem, w wyniku nieporozumienia, że ​​pojęcie idealnego funkcji każdego sequelu.

Jeśli czekać, aż finale pierwszej części, wiesz zasadzie wszystko: demon, który wygląda jak Alice Cooper Kac trudne, zajmuje pod jego skrzydła niewinne dzieci, a wynik jest jasny zabójstwo uwieczniony na taśmie. Małe zmiany w puli na ten temat: nowe dzieci, nowa rodzina i new age bohater, zastępca pierdołowaty (James Ranson). Demon atakuje ponownie, krzywa ustach wyskakuje zza krzaka znowu, grzechot stary projektor wygląda najgorzej, a przedstawiciel duchowieństwa generuje rąk w geście bezsilności. Pokazuje seria zdarzeń „oznaczony” gorszych sequeli również sens, jeśli chodzi o kraje rozwijające się, aby zwrócić uwagę na historię z innej perspektywy, włącz wektory. „Złego 2” nie jest tak silnie związany z poezją i trajektorii narracji oryginału, szybko staje się karykaturą.

Ransone’a pomysł, aby głównego bohatera, został postrzelony w nogę. Częściowo, psychotyczne, napisane wsparcie safandułowaty kierunku policjanta; Film daje zabawny akcent ESP fatalistyczne wizje. Tym razem aktorka gra pierwsze skrzypce, ale wciąż jest to znak drugiego rzędu. Przechodzi do stworzenia wulgarnych jakości czarnej komedii w regionie nie powiodło się. Jeszcze mniej będzie Shannyn Sossamon Partnerstwo – nudne, recytuje jego linie są widoczne zakłopotanie. Społeczeństwa Honor Sloan braterstwo broni sztuczne – dyrektor jego sztuk zgrabnie kontrastuje ducha i usuwać wypowiedzi.

Foy Derrickson inscenizacji talent. On wie, jak stworzyć napięcie, ale nie może tego zrobić. On przychodzi do bezpośredniego działania w celu osiągnięcia przewidywalnych rezultatów, bawić się z dzieckiem może być zarejestrowany jako „superósemką” Morderstwo Revue taśmy do absurdu: liczba zgonów niechętnie i zwykle komiks i nieprzetworzone efekciarskim ustępuje aparatu. Nawet tak. Przeraża Jump nie działają na rzecz swoich filmach jako operator i reżyser brakuje polotu – pomysłowość. Jeśli pójdziesz do ostatniego ruchu w sierp i kamery, trudno nie dostrzec metaforę całego filmu – skręconych kina powolny, zabił kilka metod subtelne.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *