Piotruś. Wyprawa do Nibylandii online pl

Film Piotruś. Wyprawa do Nibylandii online pl

gatunek: Fantasy, Przygodowy
produkcja: USA
premiera: 23 października 2015 (Polska) 20 września 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

„Piotruś Pan” stworzył nowe podejście do historii klasycznych postaci JM Barrie. Film opowiada historię osieroconego chłopca, który się idzie do magicznej Nibylandii w. Nie będzie można usłyszeć i niebezpieczeństwa czynienia, i wreszcie odkrywa jego przeznaczenie – bohaterem, że wszyscy będą zawsze wiedzieć, Peter Pan.

Recenzja filmu

Pamiętacie Piotrusia Pana? James M. Barrie, szkocki pisarz, stworzył go jako faceta, który nigdy nie chciał rosnąć. Inteligentny, strata czasu, nie myślę o przyszłości. Żaden z tym modelem do naśladowania, ale w rzeczywistości nie brakuje nazw na cześć niebieski. Film Petera Joe Wrighta jest zupełnie inna – dojrzała jak na swój wiek, i zawsze wiedział, jak się zachować. Jeśli chcesz, i ta wersja, bohater znajdzie naśladowców? Mam nadzieję – nowy Peter całkowicie pozbawiony charakteru.

To trudno powiedzieć, jak Peter Wright i scenarzysta Jason Fuchs (autor „Epoka lodowcowa 4”) będzie się w pamięci nowej generacji społeczeństwa, ponieważ „Podróż do Nibylandii” jest tylko preludium do wprowadzenia przygody, wiecznego chłopca. W filmie dowiadujemy się, jak być Piotruś Pan do Nibylandii, że obraz odkrył spotkanie między swoich magicznych zdolności i w jakich okolicznościach, przyszłego Hook kapitana (twórcy przodu fakty, wyraźnie wskazują – na początku i na końcu filmu – że czasem stać wrogów w przyjaciół i znajomych – wrogów). Jednak nie mamy odpowiedzi na pytania z Wendy, Tinkerbell, Lost Boys, hak kapitana Hooka nawet mniej. To, moim zdaniem, jest to, że kolejna część serii, ale ta strategia jest miecz obosieczny: twórcy, aby zapisać swoją młodą publiczność, za mało się ponieść historii.

Producenci Wyprawa Neverland „nie oszczędził efekty specjalne, które czasami mają wpływ nawet dorośli film dla dzieci -. Jak wykazały brak przemocy i uprzejmości, główny bohater – nowy” Peter „, ale ogólnie bardzo atrakcyjne wizualnie wysoki. Część imprezy odbywa szaroburym, duch dickensowskim sierocińca i kamieniołomu równie smutne Czarnobrody, gdzie Piotr poszedł po uprowadzeniu piratów miejski dom dzieci. Latające łodzie i rosnących w niebie magii filmu jest zbyt mało przypomnieć nudna historia nieco „charakter ekspresyjny.

Najbardziej imponujące filmu nie jest tak naprawdę głównym bohaterem, ale Czarnobrody robił Hugh Jackman – tajemniczy, groźny i bardzo elegancki. To świetny aktor, mimo że nie jest w stanie stworzyć naprawdę ciekawy czarny charakter, ale co możemy doskonalić skrypt słaby. Garrett Hedlund, jednak rola Hook poszedł po linii najmniejszego oporu i na sobie kapelusz z bohatera zmienił się w wersji niezbyt mądry Indiany Jonesa. To trudne do zobaczenia w przyszłym terroru mórz i oceanów, ale to jest problem pisarzy.

Może się wydawać, że filmowanie nowej wersji „Peter Pan” Joe Wrighta będą monitorowane jak nikt inny – dyrektor wreszcie doświadczenie w kostiumach filmowych („Duma i uprzedzenie”, „Pokuta”, „Anna Karenina”) i „Hanna” To pokazuje, że wie, jest nowoczesne kino i brak entuzjazmu do wprowadzania dynamicznego, skutecznego narracji. W „Expedition Nibylandii”, ale nie ma śladu umiejętności reżyserskich Wrighta. Ani oryginalny pomysł, aby zaktualizować klasyki.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *