Pentameron online pl

Film Pentameron online pl 2015

gatunek: Fantasy, Romans
produkcja: Francja, Wielka Brytania, Włochy
premiera: 30 października 2015 (Polska) 14 maja 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

Wszystko zaczyna się w poszukiwaniu serca morzu potwora. Posiadacz i osiągnęła królowa (Salma Hayek), wiele osób gotowych poświęcić życie, aby osiągnąć swój cel – aby uzyskać pożądany syna. Upadek Frenzy nieobliczalny królem (Toby Jones) określa ręki zniekształconą giganta pięknej i niewinnej córki. Dwa tajemnicze siostry starają korzyści napalonych mężczyzn (Vincent Cassel). Stawką jest wieczną młodość i piękno są bezlitosne, ale tylko jeden z nich, aby wygrać. Każdy człowiek ukrywa potwora. A miłość, piękno i marzenia ma swoją wysoką cenę.

Recenzja filmu

Mafiozi Camorrę, nowoczesny Zampano i dał Ogr księżniczki – na ulicach Neapolu, domu Wielkiego Brata, ziemi siedmiu gór. Nowofalowcy Często mówi się, że prawdziwy artysta uderza w jeden film całe moje życie, ale w jednym przypadku Matteo Garrone pokazuje, że anachronicznej definicję praw autorskich do jego filmu. Chociaż Włochy porusza się płynnie na różne tematy, podpis niewątpliwym filmu. To nic więcej niż anglojęzyczny debiut, „The Tale of Tales”.

Księżniczka i bohaterowie Wizards przypowiastek Giambattista Basile – poeta, dworzanin i XVII-wieczny poeta. Jego kolekcja „Opowieści wróżki, czy Święto tłuścioszek” Garrone była opowieść o rozdzielonych bliźniąt i despotycznej królowej, historii przyjaciela króla i gigantyczny pchli chutliwym anegdoty, zawsze nienasycony władcy. Ale zanim będzie można myśleć, że niezwykłe zwierzęta i niekontrolowane libido to kaszka z mlekiem, i wszyscy będą szczęśliwi, że żyjemy, należy wiedzieć, że wyniki są szczególnie Basile zwany Nieustraszeni bracia Grimm i Charles Perault. Aż poleje się krew przewrócił głowę, a co najmniej jedna postać będzie zajadają się gotowane, bicie serca. Buon appetito!

Garrone nadaje ton filmu gdzieś w względnego realizmu i surrealistycznej wyjazdu. To już widać w pierwszej scenie, gdzie stosunkowo konwencjonalne występy film w błaznów Royal Court zestawionych wizerunek bohatera zakutanego nurkowanie głębinowe mosiądzu kolorze. Możesz również zobaczyć później, gdy kapitał komiczny akcent rozładować „nielegalnego” napięcie seksualne – często krewni – bohaterów. Ten elegancki i precyzyjnie zbudowany konwencji, które minimalizuje ryzyko jak największe opłat dyrektorów. Poszczególne historie nie są tym, co prawdziwe wikliny wielki talent, ale Stwórca rozumie istotę baśni jako gatunku, z jednej strony klamra i alegorii, inne – autentyczne uczucia toczonej „kadłubkowych przycisk” przedstawił historię ziemi. Niestety, głównym problemem folii okazuje się być obecna sytuacja. Chociaż w teorii segmenty przedstawienie ważnych zagadnień, jak opresji patriarchalnej kultury i kultu młodości, oznacza to rozwój Garrone nie robi zbyt wiele z tych tematów. Cały film pozostaje wierny do litery oryginału i stale poślizgu na powierzchni.

Staranne i bardzo „zmysłowy” obraz świata staje się wizytówką włoski: skupić się na kolorów, faktur i kształtów zafascynuje nawet jeśli dzikich istot z ekranu komputera. Pozornie trudne „Gomorra”, mówili, jak wiele kolorów jak seria dialogów i długich ujęć, jak tradycji neo-realizmu, „rzeczywistość”. Opowieść o rzeczywistości – jak można się domyślić – jest twórcą skrzydła. Jeśli szukasz antidotum poskromić wyobraźnię Hollywood taśmie przenośnika, pasa bezpieczeństwa.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *