Mały Książę online pl

Film Mały Książę online pl 2015

gatunek: Animacja, Fantasy, Przygodowy
produkcja: Francja
premiera: 7 sierpnia 2015 (Polska) 22 maja 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

Dziewczyna zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym starcy z komsiluka, trzymał jako pilot. Nowy chłopak jest opowieść o dziwnym świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Świat, który już dawno wezwał swego przyjaciela – Mały Książę. Tak zaczyna się magiczny i ekscytującą podróż do krainy fantazji samych dziewcząt i wspaniałego wszechświata Małego Księcia.

Recenzja filmu

„Mały Książę” Mark Osborne jest niezwykłą hybrydą. Historia strony książki Mały Książę Antoine de Saint-Exupéry, nie tylko jako część sprężonego tu jest inna historia, ale odsunęła się w końcowej dwuznacznej oryginału. Określa produkcji DreamWorks standardowego Picard lub animacji komputerowej dla najmłodszych połączone z realizacji stylów lalkowych Henry Selick („Koralina i tajemnicze drzwi”) i Wes Anderson („Fantastyczny Pan Lis”). Wiadomość z emisji ponad pół wieku promowane literackiego pierwowzoru jest dostosowane do współczesności antikorporacijnim moralnie. To brzmi jak przepis na film katastroficzny, który nie spełnia fanów powieści, nawet najmłodszych widzów, spotkania podręcznik Książę ma dopiero nadejść. A jednak to działa.

Oczywiście, jeśli przełknąć fakt, że film rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie „Mały Książę” jest międzynarodowym bestsellerem, lub znana historia. Zuniformizovanich Domki na obrzeżach mała dziewczynka mieszka z matką. Kobieta została zapięta pod szyję w towarzystwie pracownika szeregowego, które chce realizować z góry córką rygoru być trybikiem w maszynie korporacyjnej. Jest napisany plan będzie nadal podejmować letnią naukę w głowę, gdy dziewczyna zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym sąsiadem. Stary pilot opowiada jej o chłopiec mieszka na asteroidzie i uczyć ją, że życie to nie tylko w odniesieniu do planów biznesowych i biurka. Wyobraź sobie typową bohaterką filmu DreamWorks nagle ujawnia istnienie rzeczy bezpośrednio z filmu Selick – i będziesz miał jakieś pojęcie o kierunku, w którym tytuł „Mały Książę”. To jest droga w studio animacji rutyny autora przypowieści serce na dłoniach.

Połączenie tych dwóch szkół animacji, Osborne – osobiście mam konto, między innymi, „Kung Fu Panda” – działa bardzo sprytną sztuczkę. Pierwszy „oswojony” publiczność, co jest teraz w stylu filmu neutralne dla dzieci, a mianowicie: cyfrowo gładka jak świat stworzony w pamięci komputera szybki. Następnie zanurza się w umowie, ale również bardziej konkretne – i wyzwanie – film lalkowy Konwencja. Jest to również skuteczną metodą leczenia narracji i uderzył punkt interpretacja znaczenia. Dyrektor mimetyczny grafika komputerowa skacze w przestrzeni po niemal mityczną. Ponieważ, jak charakter marionetek, jest również oczywiste założenie, same właściwości i symboli. Jednak widzimy na pierwszy rzut oka, że ​​chłopiec i chłopiec Lis jest nie tylko lisem, a kawałki drewna i płótna. W ten sposób, Osborne daje to „opowieść w opowieści” o charakterze umownym. Jest on stylizowany do naczynia, aby porozmawiać o idei (takich jak, przyjaźni).

Dziewczyna pełna rola sceptycznie odbiorca nadal bada pilotowi kolejny fantastyczny związek i zadać trudne pytania. To jak bohatera i słuchacza, stary człowiek w zamian – narrator i tłumacza. Sztuką samokomentujaca narracja jest naprawdę rodzaj binge praw autorskich; Dyrektor, po wstępnych rund, chciał nam powiedzieć. Ale najpierw: Grip umożliwia wysyłanie rezonuje wyraźnie (i to jest po filmie dla najmłodszych); Po drugie, podkreśla paraboliczny charakter „Małego Księcia”. Podkreśla się fakt, że to bajka, że ​​budzi się do życia dopiero w trakcie mówienia.

Inna sprawa, że ​​sama historia jest nieco rozmyte stałe przejście między dwoma kolejnymi narracji podłóg. W poszczególnych pisarzy zasługi los księcia nie mógł znieść porównania z tym, co wiemy z książki Saint-Ekuperi. Główny bohater porusza się w niesamowite wybryki i dowiedzieć się, co naprawdę wydarzyło się w roli tytułowej. W tym nieoczekiwanym sequel, ale stracił pierwotną czystość, jej wspaniały prostotę. A, który zastępuje typowe kino spektakl i dążenie do katastrofy. Myślę, że jest to konieczne, i ze względu na opatrzenie moralne – po prostu dlatego, nowej klasy tematu. Faktem jest, że ten dodatkowy element był wspaniały widok. Osborne, więc wizja tworzenia biurokratycznego potwora rodem z „plaite” Tatiego lub „Brazil” Gilliama. To pokazuje ponury horyzont, do którego KORPO-bieżnia, która będzie miała nogi główny bohater. Pytanie brzmi, czy „Mały Książę” w rzeczywistości dostaje coś w sprawie rozszerzenia w rutynowym ostrzeżeniem, że domy z betonu nie ma wolnej miłości.

Osborne, ale kładzie nacisk na kreatywność. Zamiast tego, że film „Mały Książę” Szczerze mówiąc, na kolana, starał orzeźwienie dla młodych widzów. Może twórcą jest świadomy, że większość literatury zapisu sukcesem tylko jeśli reżysera i scenariusza pierwotnego przetracaja kręgosłupa i tworzenia filmu na korpusie książki. A może widzieliście „Mały Książę” Stanley Donen 1974 – zbyt oczywiste, muzyczna adaptacja Saint-Ekuperi – i prawidłowe wnioski z posiedzenia. Kraj, który przystępuje do trudnej sztuki: zachował ducha oryginału, ale także pokazał „Mały Książę”, nowe, nieoczekiwane źródła.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *