Łowca czarownic online pl

Film Łowca czarownic online pl 2015

gatunek: Fantasy, Przygodowy
produkcja: USA
premiera: 23 października 2015 (Polska) 19 października 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

Istnieje pięćset lat wyniszczającej wojny między ludźmi i czarownice gospodarzy chcących pogrążyć kraj w chaosie. Dziękuję odwadze i poświęceniu łowców czarownic udało się uratować świat od zagłady. Jeden z nich – Kaulder (Vin Diesel) zabił swoją królową, która zmarła przeklinając mu nieśmiertelność. Dziś Kaulder wciąż podróżuje po świecie w poszukiwaniu renegatów, którym udało się wyjść z mrocznych głębin ludzkiego świata. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są New York Hall of proboszcza i młoda czarownica z dobrego serca, Chloe. Ich pomoc może nie wystarczyć, jeśli jednak zdarza się, że grozi świat, aby powrócić do królowej, który chce wskrzesić Belial – silny, zbuntowanego czarownicę marzy o panowania zła.

Recenzja filmu

Od premiery „Wiedźmina” Nadal istnieją głosy, które powstają tylko Hollywood może strzelać dobrze prozy Sapkowskiego. Po obejrzeniu „Witch Hunters”, ale wiele będzie wątpić fabryki marzeń udało się poradzić sobie znacznie lepiej. Tak, efekty specjalne do oceanu stoi na wyższym poziomie, ale sztuką działki budowlane – niekoniecznie. Z wielkim smutkiem, że piszę te słowa, bo mag kultura Film jest nadal uważane za zaniedbania Hollywood i nadzieję „Witch Hunter” będzie pierwszym zwiastunem zmian.

Moje nadzieje były dość solidne podstawy. Pod koniec filmu Breck Eisner został zainspirowany klasycznym RPG, gra „Dungeons & Dragons”. Kauldera Witch Hunters formą Tytuł oparte na bohatera, który stworzył wiele lat temu, Vin Diesel od potrzeb ich młodego sesji „D & D”. Niestety, duch tabeli legendy RPG w filmie jest niska. Po raz kolejny okazało się zasadę, że większa liczba pisarzy, na niższym poziomie nieruchomości. Mam wrażenie, że coraz więcej osób zostały zmobilizowane do pracy nad tekstem w jednym celu: aby usunąć wszelkie ślady oryginalności. W związku z tym, podczas sesji „łowców czarownic” co jakiś czas będziesz mieć poczucie déjà vu. Bardzo podstawowe historia wydaje się być niczym więcej niż kopią serialu „Nieśmiertelny”. Kaulder zadzwoń Duncan MacLeod, termin „Dolanów” przypomina obserwatorów z serii nieśmiertelnego Szkota.

Oczywiście, budowa filmu o cytat jest możliwe, ale należy pamiętać, „Matrix” Wachowski (których odniesienia zostały również znaleźć w „Łowcy Czarownic”). Potrzeba jednak do administratora, że ​​działania Eisnerowi prostu wyczerpana. Jego film składa się z serii epizodów, które nie budują wrażenie, że to niesamowita przygoda. Jedyną rzeczą, że trudno w to uwierzyć, jak głupi są opracowane niektóre dialogi, jak absurdalnie niskich zwrotów akcji.

Ramiona pokazać przed zderzeniem Vin Diesel. Nie dlatego, że jest dobrym aktorem (bo to nie jest, a nawet gdyby tak było, to pozostaje scenariusz nie pozwala mu to udowodnić), ale dlatego, że jest autentyczny. Od dźwięk jego prawdziwej pasji i chęci zrezygnować przygodę pełną magii, heroizmu i nietypowych znaków. W każdej sceny na podstawie dziennika, tak że staje się duszę, siłę życiową filmu. Postanowiła, że ​​”Witch Hunter” jest jeszcze wiele do strawienia, a reżyserzy i scenarzyści przestaną są traktowane łagodniej niż na to zasługują. Diesel nie jest sam. Rose Leslie odwagi do niego partnera w roli czarownicy Chloe. To jest właściwe połączenie profesjonalizmu i niezdarność podbić serca widzów. Reszta obsady, niestety rozczarowany, grając z nonszalanckim obojętności.

Cień spektakl aby skompensować efekty wizualne. Chodziło o to, aby być dramatyczne wizualna reprezentacja niesamowity świat magii. Niestety, nie ma zbyt sterylny, dzięki czemu tworzą historię klimatycznych. Film fantasy, jeśli traktować poważnie, a nie z przymrużeniem oka, oparta była w dużej mierze od atmosfery. To wciąga widza w świat fantazji, uciszył racjonalną część umysłu i daje fiction. Gdy wyniki spaść sztucznie nie przestają zaimponować; Wiara granica pozostaje zamknięty. To, co stało się z „Witch Hunter”, iz tego powodu, że nie jest to udany film. Na szczęście fani RPG są projekty internetowe, takie jak stare, ale wciąż aktualnej serii „Gildia” nowy sieci objawienie – jest „kluczową rolę” z fenomenalnym Dungeon Master Matthew Mercer.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *