We Are Your Friends online pl

Film We Are Your Friends online pl 2015

gatunek: Dramat, Romans, Muzyczny
produkcja: USA
premiera: 28 sierpnia 2015 (Polska) 26 sierpnia 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

Patrząc na sposób życia, J. Cole (Zac Efron), spędza dni wędrówki Hollywood z grupą znajomych. W nocy, pracował na jeden hit, który podbije świat. Jego życie zmieniło się przypadkowym spotkaniu z Jamesem – osób starszych, znanego DJ-a, który zdecyduje się wziąć go pod swoje skrzydła i pomóc w karierze. Cole, James i jego piękna dziewczyna Sophie nierozłączne. Rzeczy stają się skomplikowane, gdy między Cole i Sophie rozpocznie fotografowanie. Chłopiec będzie musiał wybrać pomiędzy lojalnością, miłości i marzeń, które nawiedzały przez całe życie.

Recenzja filmu

Dusza gra Czajkowskiego, kolejny Rihanna, inni wrzucić poparcie rapu chrześcijańskiego. Ci, którzy nie znajdą miejsce w sercu zobowiązań muzyki elektronicznej rodzaju sztuczną krwią, sprawiedliwości i rzezi, czekając na drogi krzyżowej w rytmie electro house. Straciliśmy w takich przypadkach, zdanie, że wiele zależy od tolerancji jakiegoś rodzaju muzyki. Cóż, podczas sesji „Jesteśmy twoimi przyjaciółmi” zależy od niego.

Weź Emily Ratajkowski – modelka i gwiazda Instagrama, który odgrywa drugorzędną rolę do odegrania w tym filmie. Ten amatorski, oprócz pracy z dyrektorem nieszczęśliwego środku tekstu. Jednak trudno sobie wyobrazić bardziej odpowiednią muse całego klubu kultury. Scena, w której się ekstazy, a miał do Zac Efron w mieście, ma niesamowita historia jest całkowicie stylistycznych cechą koloru ognia, światła i tekstury, fragmentach wizualnych i powidoków. Podobnie jak, że tam, gdzie kolaż obrazów klastra wyjaśnia reakcje biologiczne, które towarzyszą taniec ekstazy. Lub innej, w której bohater odwiedza galerię sztuki po PCP i rysunków – jako „Yellow Submarine” lub rotoskopowych animacji – śledzenie przepływu pracowników i gości. Poetyka filmu ze względu na zamiłowanie do dyrektora muzycznego i wartości w dużej mierze niepodrabialna: będą ci, którzy zakochują się od pierwszego akordu.

Wszystkie te odchylenia łączy skarbowej opowieść aspirującym radiowy DJ Cole (Efron). Chłopak upadł, wraz z grupą znajomych stłuczone, ale jego ambicje wykraczają daleko poza stronami i działa w oszust ubezpieczeniowych (Bernthal). Szansa, aby udowodnić swoją przyjaźń z legendarnej sceny klubowej, James (Wes Bentley). Przeszkoda – James kobietą Sophie (Ratajkowski), które szybko przyćmione przez bohatera świata. Nie wszystkie filmy zaczynają trochę „Rocky’ego” w wersji miksera i gramofonów, najbardziej – w wideo. Nic nowego pod podeszwą.

Historie różnią szwy eskalacji napięcia w trójkąt miłość dzieje się zbyt szybko, a jak napisano w kolano. Muszą być wśród nich tak agresywny samiec alfa i zakompleksiony inteligentną i wrażliwą drobny kapelusz. Cole – jako zwykłego człowieka – połączyć swoje mocne i słabe strony, opracowanych w młodości California manowce przedstawiciela. Nie będę bronić to proste grafiki i samego reżysera – w przeciwieństwie choćby Doug Ellin, twórcy filmu przeszłości „zespołu” Max Joseph pokazał przynajmniej jak hedonizmu i sposób „do światła”, emerytom, debiut działki twórca aparatu, zanim została gwiazdą „sum” na MTV, które kontakty randkowiczów sieci wiedzy – często kłamią o swoich zamiarach i tożsamości. Możesz zobaczyć w filmie o tym samym rodzaju lęku: że lojalność i uczciwość być najbardziej wysublimowanych uczuć.

Ambicje wpływ na proces twórczy jest ograniczony do kilku złotych porad, które spalonych dotacji rozentuzjazmowanemu James Cole. Ale kiedy chłopak zaczął słuchać natury, i uderzył w ścianę dźwięku dyrektora intrygujące próbek jest częściowym sukcesem. Mówiąc o konieczności poszukiwania ich języku jest szczery i powinny być credo każdego artysty. Józef ten język. Teraz po prostu musi się nauczyć.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *