Sicario online pl

Film Sicario online pl 2015

gatunek: Dramat, Kryminał
produkcja: USA
premiera: 25 września 2015 (Polska) 19 maja 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

Młody agent FBI Kate dołącza do przygotowywania tajne działania CIA przeznaczony na zdobyciu szefa dużego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo wprowadzać szczegóły operacji, które często graniczy na granicy prawa i moralności, co prowadzi do głębin piekła zbrodni. Przewodnik dla najbliższych kwartałach będzie dla macer tajemniczego współpracownika CIA pochodzenia meksykańskiego, zwany „konsultant”, jak to jest dla wszystkich działań o kluczowym znaczeniu. Jego prawdziwa tożsamość będzie największym zaskoczeniem dla Macer.

Recenzja filmu

„Sicario” thriller wysokooktanowy rozpracowującej tych karteli w Meksyku, jest również prawdą, gatunek filmu, co jest zaskakujące eksperyment narracyjny. Dyrektor Denis Villeneuve („Ogień”, „Labirynt”) powinien zadać przed wejściem Zaplanuj fundamentalne pytanie: czy konwencja pozwala mi podduszać widza, to jest to, co się stanie, jeśli nie będziemy strzelać objąć całą sesję?

Niskie, groźne dźwięki usłyszał nas w prologu, w którym FBI najechali kryjówkę dla przemytników w Arizonie. Konstrukcja kursu jest być tak wymowny rysunek pars pro toto: pierwsza to cisza przed burzą, a następnie wymiana ognia, a po zamontowaniu kamery z pustymi ścianami straszliwie okaleczone napełniane, ciało ludzkie. Kiedy w końcu dotarliśmy do chwili spokoju, jeśli to można nazwać, że obraz wymioty znaków, eksplozja zatrzymuje. Witamy w piekle.

Poza żoną ofiary było idealistyczne twardzielka FBI, Kate Mercer (Emily Blunt). Heroina nie patyczkuje podczas nalotów i – czytelne rodzaje kodów – poświęcając swoje ciało i kobiecość na ołtarzu misji. Ale w świecie, który porusza, graniczące koszmarem jest wypychany poza ich horyzont. Wkrótce Kate dołącza specjalną jednostkę odpowiedzialną za zniszczenie imperium narkotyków po drugiej stronie Rio Grande. Niepewna dyrektywa, znaków zacienionych i tkactwo Juárez (pieszczotliwie zwany „The Beast” miasta) kartelu związanych z walką z szefów firmy narkotyków staje się podróż do serca ciemności.

Blunt Kate pyszne. Sposób, wymieszać, nie może walczyć żadnych informacji od swoich przełożonych, rozpaczliwie próbując odwrócić wektor misji i jak rezygnacją przyjmuje daremność ich działań jest efektem subtelnej wydajności zrównoważony. Być może film stanie się workiem treningowym dla ludzi biczami feminizmu w ręku, ale Villeneuve był zbyt inteligentny, aby Kate Paper Dolls w męskim świecie. W historii moralnej cenie zobowiązania heroiny służy jako lustro skorumpowanego systemu. Następnie są jego koledzy: tajemniczy, „niezależny konsultant” Alejandro (Del Toro) i lider grupy roboczej, Matt (Josh Brolin w najlepszej formie „To nie jest kraj dla starych ludzi”).

Jak tylko ustawia Kate stopę na meksykańskiej ziemi, film staje się akcji karuzela: gotowanie sceny znaleźć dwa kontroli i nadzoru, a także zwykłych potyczek między członkami komendy. Tylko raz – kiedy bohaterka i jej partner długoletni, odwiedzić lokalny bar – reżyser pozostawia wodze: Scena nieświeże „nasiadówy przyjaciel” jest nadal uwięziony w gęstej magmy narracji. Przy odrobinie szczęścia, ale to było szybko pamięci wyrzucicie – Myślę, że to świetna sekwencja eskortujący więźniów sparaliżowany Juarez i noc, menedżerów misji siły pustyni niektóre przemyśleć swoje storyboardy.

Villeneuve to kameralny perspektywa heroiny w formule thrillera ciemnym uciążliwe. Jego film – zamiast „Traffic” Stevena Soderbergha – brak ruchu powoduje panoramicznych narkotyków, nie ma ambicji, aby uwzględnić w polityce imigracyjnej rządu USA. Jest to dość dwugodzinny odstęp – rodzaj katharsis doświadczenia, które może zapewnić tylko najlepsze filmy.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *