Pakt z diabłem online pl

Film Pakt z diabłem online pl 2015

gatunek: Dramat, Kryminał
produkcja: USA
premiera: 16 października 2015 (Polska) 4 września 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

South Boston, 70 XX wieku. Agent FBI John Connolly (Edgerton) wezwał irlandzkiego gangstera Jimmy’ego Bulger (Depp) prowadzi FBI. Celem jest, aby pozbyć się wspólnego wroga – włoskiej mafii. Obraz opowiada o brutalnym sojuszu, który jest poza kontrolą. Whitey naruszają prawo bezkarnie, który pozwala umocnić swoją władzę i zdobyć reputację jako bezwzględny i niebezpiecznych gangsterów w historii jednego z Bostonu.

Recenzja filmu

James przypadek „Whitey” Bulger’d, chcę grać w mianowaniu kawy i chińskim. Gangster Kto był Jack Nicholson postacią prototypu „Infiltracja”, dziesięć lat temu, po Osama bin Laden, najbardziej poszukiwany w Ameryce. Między innymi, jest ścigany kilka morderstw, kierowania zorganizowanych grup przestępczych, handlem narkotykami i praniem brudnych pieniędzy. Co ciekawe, Whitey – brat prywatnych lokalnych przedstawicieli – rozkwitła dzięki gwiazd we wszechświecie … ochrony Bostonie FBI. Brzmi jak opowieść gotowy do użycia, w końcu uwolniony od klątwy Czarnej Perły, aby umożliwić Johnny’ego Deppa? Oczywiście. Tam jest dobry film wyjdzie? Nie jest to konieczne.

„Pakt z diabłem” w kinie przyzwoicie napisane, koncertował i nagrywał (styl lat 70. i 80.), a bateria nie jest powyżej normy. Można sobie wyobrazić, że Martin Scorsese wzrośnie projekt wiedziałem, że ten cyniczny humor i brawura i Mike Newell, który kiedyś pracował z „Donnie Brasco” wnikliwych obserwacji zachowań Deppa karnego. Scott Cooper, ale, niestety, pragnienie, aby zrobić więcej Bulger biografii, jako kolejna krwawa historia powstania i upadku ambitnego Thug. Po to dobry początek do powieszenia raczej monotonny tryb życia rozdziałów BOHATER Federalnej Alliance (Informacje Patriarcha Mafia rodziny w zamian za immunitet), tragedię rodziny, rozwój imperium karnego i rośnie, psychotyczne oczywiście podejrzane. Biorąc pod uwagę, że Whitey nie lubił ryzyko, raz partnera lub przyjaciół na wycieczkę do wiecznego łowisku 00:45.

„Pakt z diabłem” był wielkim Depp ponownie. Dowody, że gwiazda nie jest pełna małych rozmienił talent, gra wiele twarzy Familijna Disney produkcjach. Film, Cooper, po raz kolejny, ale kryje się za średnio udany Review. Przejdź przez Bulger, ubrana w lateks twarzy, przynosi soczewki i zastąpienie go sztucznym zębem. Wynik wygląda jak skrzyżowanie jaszczurki filmowy horror hrabia Dracula Francisa Forda Coppoli. Stowarzyszenie Wampir wydaje się rozsądne, że coś Bułgarii więcej krwiopijców ekranu. To oszustwo ofiar, by je pielęgnować, a na koniec zła zainfekowany. Depp jest dobrze w tej roli, i celowo złośliwy urok równowagi. Trudno traktować poważnie, ponieważ wygląda jak bohater kolejnego filmu Tima Burtona.

„Pakt” miss niuanse, smaki i chemia efekt psychologiczny. Ciało słowo. Ponadto Depp, który chwile, które ukazują twarz wrażliwej ojca i syna, kolejny świetny aktor odgrywa notatkę. Cumberbatch tylko przebiegły polityk Bacon – stale poirytowany stróżem prawa i Edgerton – ambitny środek, który jest wyraźnie zafascynowany stylem życia karnego. Szkoda, że ​​nie używane Dakota Johnson, postać po prostu znika. „Pakt” rzeczywiście może więcej kobiet. Whitey bardziej aktywne życie seksualne, a większość z nich nie da się do swojej dziewczyny nawet powiedział złe słowo. Może to drobiazg, ale jest znacznie bardziej irytujące szczegóły Cooper. Jak wiadomo, to jest diabła.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *