Do utraty sił online pl

Film Do utraty sił online pl 2015

gatunek: Dramat, Sportowy
produkcja: USA
premiera: 11 września 2015 (Polska) 15 czerwca 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

Mam nadzieję, że twarde Billys pracy, dlaczego wszystko, czego oczekują od życia. Mamy piękną i kochającą żonę (McAdams), śliczną córkę i wielkie osiągnięcia w ringu. Choć wydaje się to niemożliwe, aby stracić wszystko w jeden dzień. Billy osiągnął dno, a jedynym sposobem, aby przejść go, aby zacząć wszystko od nowa. Emerytowany bokser i trener wspierać najtrudniejsze bokserów amatorskich (zwycięzca Oscara Forest Whitaker), które działało od siłowni. Dziękujemy za wsparcie, Billy rozpoczyna największą walkę swego życia, powrotu do ich zbawienia i zaufanie członków. Ale najważniejsze straty odbywać się poza ringiem.

Recenzja filmu

Filmy bokserskie jest kilka ważnych tytułów. Inne obrazy, w celu zwiększenia nieformalnych podgatunków podczas uprawiania sportu, to tylko ich zwolennicy – niezwykłe, ale irytująco przewidywalne. „Utrata siły” Antoine Fuqua, z oczywistych powodów, został skazany na należeć do jednej ze stron. Siedziałem przy stole Kurt sam scenarzystów „Son of Anarchy” Film Sutter wcześniej otrzymał dać zielone światło dla liderów politycznych. Więcej informacji na temat powodzi w tyle, pończochy, szczegółowe i charakteryzujące się intensywnym wysiłku Jake Gyllenhaal tylko potwierdza fakt, że 2015 lat temu przygotował wystarczy na imprezie sportowej. Czy to prawda?

Jesteś od haka w historii amerykańskiego kina podstawowej punktów umorzenia. Więc masz zawodnikiem, który jest u szczytu chwały strony (Jake Gyllenhaal), który ma piękną żonę (Rachel McAdams) i piękną córkę (Oona Laurence). Jest to tragedia, która prowadzi do utraty mienia, szczęścia i spokojnego życia rodzinnego. Mamy też decydujący moment, kiedy Billy Nadzieja dotknie ziemi, pozostawiając tylko skoczyć do niego – to wszystko dla dobra dziecka. Wisienką na torcie jest stereotypowe znaków materacy Wills (Forest Whitaker) – Starzenie, coach respekt budzą surowe zasady, które muszą dostosować wszystkie bez wyjątku. Krótka walka, ludzie wchodząc do finału, stworzyć niezwykle harmonijny duet. Ten fakt, a także wytrwałość i determinacja głównego bohatera, prowadząc widzów w fascynującą, choć oklepanego ostateczna.

Powodem, dla którego należy określić tak szybko, jak to możliwe, czy karty line na Fuqua pracuje z obsady produkcji. Aktor jestem na planie, który jest włączony, nie tylko gra, ale również odbiór filmu widza. W ostatnich latach kariera pędzi szaleńczo Gyllenhaal, a inne obszary jego filmografia zachowania miejsc pracy w różnych kolorach. Aktor udowodnił, że on. Nie boi się wyzwań, jakie narzuca życie, jego zawód Zabójca rolę w szkoleniu? Dlaczego nie. Jake zaangażowanie psychiki i tak wyraźna aluzja do publiczności. Tak więc, rola Billy’ego Nadziei jest jednym z najlepszych dzieł amerykańskiego artysty. Jednak druga ekipa filmowa nie jest talent wymaganego przez normy. Rzemiosła aktora, „Brak energii,” nie było nic do zarzucenia. Ponadto, Forest Whitaker, który osiągnie większość ról wrażliwych strunach nerwowych, grał w charakterze, przekazał znaczną prawdziwe współczucie i kondolencje.

Oczekiwania wzrosły po raz kolejny udowodnił scenarzysta scenariusz Sam Kurt Sutter. Seria twórca anarchista Motorcycle Club, to jest to, co chcesz, ale brutalność, że wie. W tym przypadku, potwierdził tę zasadę, takich jak scen walki, wielki przypadkowym warsztacie Fotografii w harmonii, kryształy odzwierciedlać brak elastyczności tego sportu. Ale to wszystko jest zbyt inteligentny, aby jakość banałach oko widza, a nie świeże spojrzenie na fikcyjnej boksu, czasami mruży oczy i zaczyna utracone myśli, bo wie, jak ta historia się kończy odważny nadzieję. Wszystko to ma być tak niecierpliwie czekał przez widzów filmu na końcu jednego z budowniczych imitatywnym gatunku pozycji bokserskiej rzucenia filmów. Jednak różnią się one niezapomniane widowisko, więc robimy obraz Antoine Fuqua jest ciekawą propozycją na wieczór z przyjaciółmi.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *