Chemia online pl

Film Chemia online pl 2015

gatunek: Dramat obyczajowy
produkcja: Polska
premiera: 2 października 2015 (Polska) 4 lipca 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwojga młodych ludzi, złapany między życiem a śmiercią, miłości i szaleństwie. „Opowieść o niezwykłym uczuciu rosnąć i znaleźć własną tożsamość. Miłość, która jest silniejsza niż strach. Powinno to miłość jak nie ma jutro. Film powstał w kontekście wydarzeń w życiu Magda Prokopowicz – Rak’n’Roll założyciela Fundacji.

Recenzja filmu

Mówiąc o raka? Jak nie szantażować widza emocjonalnie? Aby pokazać, że cierpienie choroby nie jest włączone ekran w postaci tandetny obrazy inspirowane twarzy pornografii grymasy wykrzywianych rozdzierający ból? Jak sprawić, by choroba się pretekstem do rozmowy o czymś innym? Co do wyboru konwencji i jakie? Jak radzić sobie z historii, która ma swoje korzenie w biografii sławnej osoby? Pytania mnożą, odpowiedzi też. Bartek Prokopowicz, aby to udowodnić. „Chemia” – zastrzelony historia oparta na idei jego zmarłej żony Magdalena Rak Prokopowicz, szef Fundacji Rak’n’Roll – jest zlepkiem różnych pomysłów. „Film, osadzony na wideo muzyki pop, wiele emocji w nim, przejdź długie i skomplikowane metafory. Można podziwiać, inni odmawiają; Miłośnicy dobrego kina prawdopodobnie bezpieczne.

„Chemia” jest objęty prawami autorskimi w TVN, ani stylu. Ta folia, która z jednej strony opiera się uwagę na fakt, że rak nie można powiedzieć, przez łzy i ludzkiego serialu. Co więcej, jest to dość chaotyczna mozaika filmowej zabiegi trendu i cytatów. Jako część jednej z historii znaleźli tu miejsce dla rozrywki, komedia romantyczna, muzyki, filmów w niedziele moralnej i surrealistycznej alegorii. Wszystko to okraszone dawką ironii, która objawia się zarówno cięcia i powroty mało prawdopodobne. „Chemia” jest jak ciasto wypełnione Cupcakes polukrowanymi różnych kolorach. Niektórzy próbują siebie powoli, ciekaw, co kryje się w środku. Kolejny na sam widok z niej jest chory. Wszystko w tym filmie też, i to nadmiar smaku, stylu i charakteru jest stracone. Zbyt wiele przeskoków jest także czas, pomiędzy którymi zabił resztki realizmu i postaci psychologii. Chociaż zarówno niemożliwych rzeczy, których nie powinno się nawet o tym mówić. Dlaczego „Chemia” jest mieszaniną serialu i bajek Polski – ale dla dorosłych, jak nie ma szczęśliwe zakończenie.

Co możemy się z tego nauczyć i inne rozrywki oferuje serię? Historia Lena (Agnieszka Żulewska), które Benka (Tomasz Schuchardt) spotyka wkrótce dowiaduje się, że cierpi na raka, co daje nadzieję, kochać mimo wszystko i ponad wszystko. Najlepsze w filmie powieści stylu wariackich. Lena i Benek wyjść w morze, wyznają swoją miłość do cmentarza i bohaterów powieści Henryka Sienkiewicza stylu poślubić. Polskie korzenie, konwencja Hollywood i francuskiej animacji, która wygląda jak elegancki sposób, aby rozwinąć ciało komórek nowotworowych Lena, stanowią świat przedstawiony. Aktorzy, którzy muszą być zgodne z jego charyzmą.

Rola Lena pewnością było to duże wyzwanie, aby działać Żulewski, który okazał się być jednym z najlepszych aktorek swojego pokolenia w Polsce. Schuchardtowi ale nie było łatwo znaleźć Benka. W obu typach psychologicznych utykania. W swoim sprawozdaniu – ale mówić o emocjach – Earl szaleństwa i atrakcje: malowanie natryskowe haseł na murach, namiętne wyznania i argumentując na wystawę. Te sceny bez tkanki łącznej, normalne życie codzienne, którzy wierzyli w świecie i być reprezentowane w nim komfortowo. Lena jest jak ptak malowany przez piosenki Jam – utrzymuje śmierć w ramionach. Problemem jest to, że podczas sesji trudno było pozbyć się myśli, że „okno (są) życia ludzi, różnej wielkości, inne życie.”

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *