The Walk. Sięgając chmur online pl

Film The Walk. Sięgając chmur online pl 2015

gatunek: Biograficzny, Dramat
produkcja: USA
premiera: 9 października 2015 (Polska) 26 września 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Recenzja filmu

Możesz pokazać dumę – przypomina działanie bohater „Walking” Papa Rudy Circus. Z talentem, własnej zagłady, podważy wydajność – a następnie uczy go mentor Ben Kingsley. Innymi słowy, artysta musi wykazać pokorę. Jest to ważna uwaga, co więcej, dostarczone pod właściwy adres. Trudno jest pompatyczny Philippe Petit (Joseph Gordon-Levitt) – człowiek, który w 1974 roku udał się na napięty liny pomiędzy wieżami World Trade Center. Ale to brzmi dość dziwnie maksimum folia wykonana pomimo kierunkach Papa Rudy. Co ci się podoba, ale po prostu nie może znaleźć pokory w produkcji ogłosił hasło „jeszcze nie widziałem.” Jeśli jest „pokora” protekcjonalny ton, który opowiada historię Roberta Zemeckisa. Jak rozmawiać z dziećmi, którzy chcą wyjaśnić każdy centymetr imaksowego ekran kolosalna.

Zemeckis oczywiście pożycza leczenia Oscara dokumentu „Man on Wire”. Petit mówi jego szalony bieg, posiada udziały. I to ma sens, komentarz bohaterem czyni braki w obrazie. W górnym 70 było World Trade Center w jednej z najbardziej nowoczesnych kamer, które mogły uchwycić Petit 3D show „ciekawe”. Zemeckis nie używa, ale swoją przewagę; Dariusz Wolski Operator sklep, który ma speców hostów i efekty specjalne, które mogłyby okazać Petit chodzić w całej swojej chwale. Zasada stosowana, ale to wciąż za mało. Jeśli miejsce postoju zawroty głowy siedzieć w fotelach na widowni – wszystko będzie dobrze. Reżyser nie pozwala nam mówić te same zdjęcia. Mówi bohater skomentować każdym kroku i każdego wahania. Jako tytuł filmu brzmiał „Walking” po prostu „rozmawiać”.

Gordon Levitt- overeager bardzo reprezentacyjny. W „Człowieku z linii” widać, że prawdziwy Francuz Philippe Petit olbrzym „F” rzeczywiście charakter „większa niż życie”. Aktor, niestety, trwa w wartości nominalnej. W rezultacie, Petit tak „French”, który podłużnymi tylko pod pachą. Ten animowany karykatury pochodzenia francuskiego. Taka sama sytuacja jest z filmem. Zemeckis reżyserii „Walking” jako animacja dla dzieci: wszystko tu jest jasne, błyszczące i przeestetyzowane. Wystarczy powiedzieć, że Księga Kapłańska opowiada o górze Statua Wolności, a niektóre – nie spróbować – animek. Flashback pokazuje paryskich przygodach bohatera wykonywane slapstick konwencję, że „Paryż” w czerni i bieli. Oczywiście, „Zwiedzanie” jest wizualnym cukierki. Ale jednak sklejki spektakularne, spektakularne zdjęcia i koraliki off martwe. To jest zbyt słodkie, zbyt łatwo. Jak Zemeckis spędził zbyt dużo czasu w tzw. dolina niesamowitości (nieparzyste Dolina) cyzelowaniu animacji komputerowej „The Polar Express” i „A Christmas Carol”.

Co gorsza, w „Spacer” stracił pomysł będzie mistrzostwo. Niestety jasne wytyczne mające na celu „amerykańskiego snu”, ale ostrzeżenie przed amerykańskiej mitologii, która może inspirować innych do szału. Autor powtórzył argumenty, że Petit „wysokie wieże nazywając go”, że „rozmawialiśmy wieże”. Ale sam film jest tylko raport z państwowej rozbuchania ego bohatera. Trudno etap – to jest trudne dla linii dialogu! – Co Francuz chełpiłby sen. Zemeckis jest oczywiście świadomy tego problemu i starają się obejść. Podkreśliła, że ​​akt jest czasem większa niż wykonawcy; partnerzy następująco bohatera, pomimo (!) jego postać nie do zniesienia. Nawet małe Petit wkłada w usta mea culpa „”. A czasem trzeba porwać. Ale ponieważ pracują niezawodnie Konwencja „Heist filmu” pokazuje feat Francuza jako zwykłego ataku na WTC. Jako bohater jest znudzony, a jego sen jakoś nie chce nam dać. Są tylko chwile, w których reżyser jest w stanie sprzedać francuski opór. Liny równoważenia Petit kpi policja próbowała go aresztować, w rzeczywistości rośnie w anarchistycznym bohatera, klawo wypinającego moc. Oprócz czar pryska szybko, ponieważ pozwala Zemeckis „Dla Elizy” Beethovena i wysyłania cyfrowego Petitowi gołębia (a może tylko mewa), który widzi prosto w oczy. Ponadto przypomina kiczu końcowym Requiem dla Twin Towers – brakuje tylko dźwięk zbliża samolotu. Jednak mamy katastrofę.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *