Hotel Transylwania 2 online pl

Film Hotel Transylwania 2 online pl 2015

gatunek: Animacja, Familijny, Komedia
produkcja: USA
premiera: 9 października 2015 (Polska) 21 września 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

Kierownictwo Hotel Transylwania nieznacznie zmienił zasady i obecnie wśród duchów może żyć jak mężczyźni. Cóż, to trochę więcej odwagi. Ale Drac nie widzieć wszystko w kolorze różowym (lub czarne), a kolory, boją się jego wnuk półczłowieczy-półwampirzy nie wykazują oznak wampira … Zamierza Dlatego, łącząc siły z Frankiem, Murray i Griffin, to szkolenia wampirem. Ale to nie wszystko. Hotel chce odwiedzić, Vlad, bardzo, bardzo, bardzo stary (i przestarzałe), ojciec Draco. Sytuacja staje się bardziej skomplikowana, gdy Vlad nauczyć się jego wnuk nie jest czystej krwi wampira, a może odwiedzić Hotel Transylwania ludzi …

Recenzja filmu

W rezultacie córka Towarzystwa Książę Dracula, zwykłym człowiekiem, „Hotel Transylwania” już większych zmian. Wśród maniaków, Strigova, zombie i wilkołaki, by uczynić ludzi spacerujących gotyku turystom ludzki wynalazek. Nikt nie jest zaskoczony, niczego i nie boi się nikogo. Tylko Dracula skrycie tęskni za rządów starego, zagubiony w nowej serii i wciąż nie może uporać się z telefonem. Wnuk ryżowłosy pająki na śniadanie i krwawych Lullabies telewizji kreskówki będzie pan Ciasiem, która ostrzega, że ​​jeśli jeść zbyt wiele plików cookies, to będzie na cukrzycę. Trudno jest uwzględnić wiekowego wampira.

Jest to świat wampirów i innych niekontrolowane potwora najzabawniejszych nowego tematu: „Hotel Transylwania” opinie kolizji (zakaz, nakaz, polityczna poprawność i procedury ograniczające czytanie). Ale jego śmiech pokaż również wiele innych powodów. W drugiej połowie powrotem wszystkie najciekawsze postacie z oryginałem, bogatsze – po siedmiu latach życia wśród ludzi – nowy charakterystyczny rozbrojenie. Stał się najbardziej leniwy, wygodnicka i całkowicie nieszkodliwe i szaleje wśród Dracula wszystkim zwrócić prawdziwy wampir wnuka. Nie wahaj się w tym samym czasie realizacji metody przestarzałe i niebezpieczne.

Sam Dracula ma wiele wspólnego z charakterem Adam Sandler z „dużych dzieci”, a nawet zespół potwora Frankensteina, niewidzialnych kolesi, Pan Mumia i wilkołak film tatkiem pamięta gang. Na szczęście, pisząc scenariusz do „hotelu” Sandler otrzymując surowy i sprośne dowcipy. Chociaż czasem absurdalnego humoru tutaj, to jest zawsze w granicach przyzwoitości. W pełnym podziwu drugiej części „Hotel” niepokojący niż fakt, że nie ma spójnej fabuły i tematy do pracy w scenach rodzajowych, przeplatane nic niewnoszącymi rozwoju humorystyczny sekwencji działań.

Młodzi widzowie nie, oczywiście, żadnej różnicy – twórcy będą nadal dążyć do ich uwagę nawet na chwilę. Ale starsi ludzie nie są tak łatwo przekonać do zasobu ekran miga może ukradkiem ziewać. Drobne wady, jednak nie uniemożliwiają dobrą zabawę i czytać wiadomości nienachalnego zaakceptować to, co jest inne, nie ma ryzyka utraty tożsamości i rodzinne więzi przyjaźni ważniejsza niż jak tysiąc lat.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *