Fantastyczna Czwórka online pl

Film Fantastyczna Czwórka online pl 2015

gatunek: Akcja, Sci-Fi
produkcja: USA
premiera: 14 sierpnia 2015 (Polska) 18 czerwca 2015 (świat)

Plakat filmu

online pl

Opis filmu

Wspaniałe superbohaterów, które mają nie tak w nowym wydaniu, nowa konwencja i nowa obsada aktorów. Opowieść o czterech outsiderów, którzy przemieszczają się do tej opcji i pełne niebezpieczeństw w świecie, gdzie ulegają zdumiewającą transformację i nabycia nadzwyczajne uprawnienia. Kiedy wrócił, muszą nauczyć się korzystać ze swoich nowych umiejętności i uratować Ziemię przed potężnym wrogiem, który kiedyś był ich przyjacielem.

Recenzja filmu

Fantastic Four wciąż bez powodzenia Dziesiąta muza. A Roger Corman niski budżet filmu nawet nie Obciachowy kin, a świat zostanie osiągnięty tylko wtedy, gdy dwa kolejne produkcje Tima Story nie ujrzała światła. Losy Film z pierwszych superbohaterów Marvel odwrócić Josh Trank, świeżo po sukcesie debiutu „Kroniki”. Niemniej jednak okazało się, że Million $ 12 może być interesujące, aby opowiedzieć o grupie młodych ludzi, którzy mieli super moce. 20th Century Fox wzięła ją w wartości nominalnej, uwięzioną budżet dziesięciokrotnie i … wyszło jak zawsze. Do czterech razy sztuka? Myślę, że trzeba się liczyć do pięciu.

Szkoda. Od Trank miał szansę przetasowania filmy superbohaterach pola. Jak wiecie, jest liderem w tej dziedzinie studio Marvel, jak co roku – jak w zegarku – pełni dwie produkcje. Produkcje co najmniej dobre, ale nieco zbyt podobne. Stalowy szary realizm Trank więc miał przewagę od samego początku: wyraźnie wyróżniał się od bardzo kolorowe i mocno Marvel Comic występów. Powstaje pytanie, czy bohaterowie, która ciągnie się jak palonej gumy na zawołanie, czyni je niewidocznymi lub po prostu wygląda jak stos kamieni, można również powiedzieć konwencji realizmu. Jak widać, nie potrafił określić Trank. Dlatego rozwój Fantastic Four – to z jego pośrednictwem rozwoju gatunków filmowych – od grupy naiwnych dzieci do regularnego zespół superbohaterów. Żaden z nich, ale nie wydaje.

Najpierw musimy dostać kino w nowej przygody w duchu „Explorers” Joe Dantego. Coś Ethan Hawke i River Phoenix umieścić mały domowy łodzi w kosmos. Podobnie, ten mały Reed Richards i Ben Grimm mały budynek w maszynie garaż teleportacji. Zamiast uroczych anegdot, ale dostać anegdotę ciężarówka. Chłopcy rzeczywiście nękani przez nauczycieli, rodziców i niezrozumiany przez Dołuje publicznego. Ona powinna być skromna przygodowa przestrzeni, to jest depresja. Rzeczywiście ta atmosfera przenika do reszty filmu, który Trank włączyć Spielbergowski entuzjazm dla Cronenbergowski ciała przerażeniem. Wypadek teleport jeszcze połączone z „Fly” i transformacji ciała czterech bohaterów – z wszystkimi innymi kanadyjskiego reżysera. Jako wiernego ucznia Trank Cronenberg dowodzi, że niesamowite umiejętności współżycia niż wygrana na loterii. Ale w końcu, nie jest przedmiotem go interesuje. Przez bata (i nudne) czasie dyrektor nakręcony siedzi w laboratorium bohaterów w kluczowym momencie, kiedy coś wreszcie zaczyna się dziać używane Dodge. Zamiast pokazać, jak tytuł cztery pnia swoich uprawnień, które dopiero zaczęły do ​​elipsy. Jakby nie mógł się doczekać na ostatni pokaz walk i wybuchów. Tylko że to nie był całkowicie udany.

Etykieta Trankowi cięcia budżetu zadaniowego i to widać. W „Kronice” był w stanie twórczo obejść, co prawda ograniczeń finansowych. Ale tym razem, to smakuje taniochą zasilania, szuka nawiasy (w przybliżeniu) dwóch prowincji. Ani anonimowe meble dla laboratoriów i baz wojskowych lub skaliste, odludnym innego wymiaru nie jest pod wrażeniem. Ale kiedy przychodzi do ostatecznej konfrontacji z czarnym charakterem, na terytorium dotychczas zarezerwowane dla Power Rangers czy „Hulk” Anga Lee. Nie widzimy zbyt wiele, a jeśli – to raczej nie widzę. Ale najgorsze jest to, że Trank i jego aktorzy wyraźnie czuć trochę zakłopotany superbohaterskimi pozy. Mowy ciepła, cięcia stanowisk ripostę i odważnych, patrząc na ich skuteczność na wymuszony, prawie cierpiał.

W każdym razie, Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan i Jamie Bell w ogóle nie mają nic do pracy z tutaj. Fantastic Four komiks urok tkwi w dynamice grupowej, skacze między znakami iskierkach wzajemnej miłości, przyjaźni lub roszczeń. To błyszczy nic, ale na czasie, który jest dla nas wystarczający, że aktorzy są piękne i utalentowane (oczywiście, wiemy z innych filmów). Zaskakująco pokazuje najbardziej sympatyczny być obok Victor Von Doom łajdak (Toby Kebbell). W jego podejrzenia, jeśli chodzi o finansowanie firm eksperymentował najmniejszego śladu emocji. Czy Autor Komentarze trank? Prawdopodobnie – do współpracy z urzędnikami studyjnych wyraźnie szedł bokiem pisarza. Ale nawet jeśli Victor będzie porte parole reżysera, nie może bronić jego przemianę. Gdy bohaterowie skakać na superbohaterską stronie równania, w przeciwnym razie wszystkie wyjść przez okno. Kebbel, jak Doom zabił pod ton tragicznego charakteryzacji awarii, i pewnie dlatego tak nagle staje się zły. Teller, a tymczasem zacząć grać szkołę średnią z Brecht efektu obcości. Jakby to był ich szkoda.

I to pochylenie jest chyba największym grzechem filmu. Diabeł emocjonalne odrętwienie, pal licho nadzieję nieszczęśliwy czas, pal licho nieefektywnych wyników. „Fantastic Four” wygląda jak film nakręcony w zaangażowaniu obu firm jest, bez cienia zabawy. I trudno jest zebrać pasję do tematu, kiedy trzeba go zginać. Pewnie został Christopher Nolan, ale Fantastic Four nie jest Batman. Dlatego Trank również bohaterowie musi w końcu powiedzieć, że są wspaniałe. Ale jakoś nie wierzę.

Zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *